TEENUSED

REHVIVAHETUS

Meie põhitegevusalaks on rehvivahetus ja  uute rehvide müük. Samuti müüme valuvelgi. Rehve on kohapeal ja tellimisel. Tellimuse täitmise tähtajad lühikesed.

Meilt on võimalik tellida ka komplektrattaid. See tähendab, et saate kvaliteetsed suve- või talverehvid koos uute teras- või valuvelgedega.

REHVIDE JA VELGEDE TAASTAMINE
NING REMONT

Kahjustunud ja deformeerunud velgedega sõitmine on oht nii sulle endale kui ka sinu auto veermikule. Velje taastamine on enamasti soodsam kui uue velje soetamine. Too kahjustunud valuveljed taastamiseks meile – teostame nii alumiiniumkeevitust kui ka velgede sirgendamist. Lisaks valuvelgedele remondime ka rehve.

Alumiinium keevituste teeb Maksimetall OÜ. Vaata ka nende muid teenuseid SIIT.

VELGEDE LIIVAPRITSIMINE, LIHVIMINE JA PULBERVÄRVIMINE

Meilt saad velgede värvimise terviklahenduse – velgede puhastamine liivapritsiga, velje lihvimine taastamaks selle ühtlast pinda ning pulbervärvimine sinu poolt valitud värvitooniga. Väga lai värvivalik, millega saad tutvuda SIIN.

REHVIHOTELL ehk
REHVIDE HOIUSTAMINE

Meil on piisavalt ruumi, et saate järgmist hooaega ootavad rehvid jätta meie juurde rehvihotelli. Rehvide hoiustamine toimub samas majas, kus pakume rehvivahetust. Seega saad rehvivahetusse tulles oma ootel rehvid kiirelt kätte.

REHVIDE UTILISEERIMINE

Hoolime sellest, et kasutatud rehvid jõuaksid pärast oma kasutusaja lõppu õigesse kohta ning saaksid vastavalt nõuetele utiliseeritud.


Väärt veljed ja rehvid pargi kvaliteetse aia taha.

Telli aed ja väravad meilt!

Uuri lisaks: maksimetall.ee

%d bloggers like this: